Konkurs na projekt identyfikacji wizualnej miasta Wadowice

  • PDFDrukujEmail

Urząd Miejski w Wadowicach ogłasza jednoetapowy konkurs na projekt logotypu promującego Wadowice oraz Systemu Identyfikacji Wizualnej Miasta.

Zadaniem Konkursu jest wyłonienie Autora (lub zespołu Autorów), który przedstawi najlepszy projekt logotypu, a następnie przygotuje koncepcję Identyfikacji Wizualnej Miasta. Zwycięski projekt, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną miasta powinien cechować się kreatywnością, jasnością przekazu oraz funkcjonalnością.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych i osób prawnych zajmujących się projektowaniem graficznym. Każdy z uczestników może przygotować dwie propozycje. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto oraz będzie zobowiązany do podpisania umowy na wykonanie Księgi Znaku oraz Systemu Identyfikacji Wizualnej Miasta za osobnym wynagrodzeniem 3 000 zł brutto.

Termin składania prac: 11 maja 2015

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły oraz dokumenty do pobrania: TUTAJ

Konkurs na plakat festiwalu filmowego EUROSHORTS 2015

  • PDFDrukujEmail

Tytuł wpisu zdradza całą sytuację ;). Do wygrania 1000zł za pierwsze miejsce. Przewidziane są również co najmniej 2 wyróżnienia (jury może ustanowić więcej), razem z którymi otrzymać można po 500zł.

Uczestnictwo: Konkurs otwarty

Ostateczny termin składania prac: 1.07.2015

Więcej szczegółow i regulamin: TUTAJ

Konkurs na logo dla operatora logistycznego

  • PDFDrukujEmail

Na platformie designer.pl pojawił się ciekawy konkurs na logotyp dla AMC Logistics. Firma jest operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie transportu towarów na terenie UE.

Szczegóły konkursu: http://www.designer.pl/konkurs-graficzny/logo-1130

Uczestnictwo: Konkurs dostępny dla zalogowanych użytkowników designer.pl.

Termin składania prac: 6.04.2015

Ogranizator zaznacza, aby w projektach nie umieszczać znaków jednoznacznie kojarzących się z branżą transportową, np. droga, opona, znaki drogowe itp.

Konkurs na projekt 3D gadżetu promującego Politechnikę Koszalińską

  • PDFDrukujEmail

 

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Politechniki Koszalińskiej organizuje ogólnopolski, otwarty konkurs na projekt 3D oryginalnego gadżetu związanego z Miastem Koszalinem oraz wcześniej wspomnianą uczelnią.

Przewidziane są 4 nagrody. Do wygrania 5000zł za pierwsze miejsce, 2000zł za drugie oraz 1000zł za miejsce III i IV.

Gadżet powinien być zaprojektowany w sposób uwzględniający prostą technologię kształtowania (minimum operacji obróbczych w tworzywie). Liczy się świadome i oryginalne wykorzystywanie właściwości konstrukcyjnych użytego tworzywa.

Prace należy składać w następującej formie: Wizualizacja w wersji elektronicznej 3D oraz wydruk planszy w formacie PDF lub JPG o wymiarach 50x70 cm w układzie pionowym, zawierającą opis koncepcji oraz część opracowaną dowolną techniką rysunkową.

Pełen regulamin konkursu do ściągnięcia TUTAJ.

Konkurs na projekt koszulki dla piwa PERŁA

  • PDFDrukujEmail

Ile razy marzyliście o unikalnej koszulce Perły z logo, które to Wy wymyśliliście? HA! Nie wiemy ile razy, ale teraz macie taką szansę!

Zastanówcie się, jak - Waszym zdaniem – powinna wyglądać koszulka Perły w tym sezonie.

Drogi na wzięcia udziału w konkursie są dwie:

1) Możecie stworzyć swój autorski projekt koszulki i przesłać go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
2) Swój pomysł (hasło oraz projekt) możecie opisać w komentarzu pod tym postem,

Nasze Jury wybierze najciekawszy projekt, który zrealizujemy! Zwycięzca zgarnie iPad Apple Air 2 – 16 GB z Wi-Fi, a 10 wyróżnionych designerów - Perłowe upominki Emotikon smile

Na prace kreatywne macie czas do 8 kwietnia, a regulamin znajdziecie tu:http://bit.ly/1FQZyt4


Najciekawsze konkursy graficzne na najlepszych warunkach

Załóż swój profil już dziś!

www.designer.pl